Stymulatory wzrostu roślin doniczkowych


W Polger Kido oferujemy Państwu naturalne nawozy oraz stymulatory wzrostu do roślin ozdobnych doniczkowych. Preparaty te posiadają perfekcyjnie opracowany skład, bazujący na organicznych składnikach bioaktywnych oraz wyselekcjonowanych substancjach odżywczych. Oba produkty wspomagają proces ukorzeniania się kwiatów i dbają o właściwy wzrost. Potwierdzoną skuteczność ich działania szczególnie cenią doświadczeni ogrodnicy z całej Polski.

Naturalne nawozy do roślin doniczkowych

Naturalny nawóz do kwiatów od Polger Kido zawiera specjalne, bioaktywne składniki, które użyźniają glebę i dbają o jej właściwy odczyn. Wzbogacają podłoże w odżywcze mikroelementy, które roślina absorbuje do szybszego rośnięcia i obfitszego kwitnienia. Naturalny nawóz zastosowany do roślin zielonych również zapewnia im piękny i zdrowy wygląd. Liście rosną soczyste o odpowiednim zabarwieniu i pokroju. W każdej fazie wzrostu naturalny nawóz do roślin doniczkowych zapewnia im wigor, żywotność i witalność.

Stymulatory wzrostu roślin doniczkowych w Polger Kido

Stymulator wzrostu do roślin doniczkowych gwarantuje u nich prawidłowy wzrost i rozwój systemu korzeniowego, który dzięki preparatowi nabywa wysoką odporność na choroby odglebowe. Organiczny środek wspomaga naturalne procesy fizjologiczne i biochemiczne, odpowiedzialne za wysoki potencjał plonotwórczy. Wpływa też na szybkie kiełkowanie nasion kwiatowych. Stymulatory wzrostu roślin ozdobnych są dostępne w Polger Kido — zaufaj sprawdzonej marce!